DRAP127-151-R
Eaton Electronics
504-DRAP127-151-R
DRAP127-151-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD IND SHLD DRM 150uH 1.52A 4 Pads SMT
ECAD Model:
In Stock: 306
Stock:
306 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
13 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 350)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Power Inductor
12.5 mm x 12.5 mm x 8.1 mm
Shielded
151 uH
20 %
1.52 A
320 mOhms
2.83 A
- 40 C
+ 165 C
6.1
Standard
12.5 mm
12.5 mm
8.1 mm