DRAP125-100-R
Eaton Electronics
504-DRAP125-100-R
DRAP125-100-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 10 UH 20%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
13 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 600   Multiples: 600
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 600)
Similar Products
Power Inductor
12.5 mm x 12.5 mm x 6.1 mm
Shielded
9.22 uH
20 %
5.57 A
21 mOhms
7.22 A
- 40 C
+ 165 C
38.5
Standard
12.5 mm
12.5 mm
6.1 mm