BK/S-8202-12-R
Eaton Electronics
504-BK/S-8202-12-R
BK/S-8202-12-R
Mfr.:
Description:
Fuse Holder 300V 1/4" QC 10 Pos 40 Deg. Angle
ECAD Model:
In Stock: 248
Stock:
248 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Eaton
Product Category: Fuse Holder
RoHS:
S-8000
Fuse Blocks
Chassis Mount
12 Pole
20 A
300 V