ECS-80-20-4X
ECS
520-HCU800-20X
ECS-80-20-4X
Mfr.:
Description:
Crystals 8MHz 20pF
ECAD Model:
In Stock: 2.267
Stock:
2.267 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
ECS
Product Category: Crystals
RoHS:
8 MHz
20 pF
30 PPM
50 PPM
HC-49/US
- 10 C
+ 70 C
Radial
80 Ohms
500 uW
11.35 mm
4.65 mm
3.5 mm