ECS-80-20-18-TR
ECS
520-CSR8000-20
ECS-80-20-18-TR
Mfr.:
Description:
Crystals 8MHz 18pF
ECAD Model:
In Stock: 4.303
Stock:
4.303 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
28 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ECS
Product Category: Crystals
RoHS:
REACH - SVHC:
8 MHz
18 pF
30 PPM
50 PPM
11.8 mm x 5.5 mm
- 10 C
+ 70 C
SMD/SMT
100 Ohms
100 uW
11.8 mm
5.5 mm
2.5 mm