10BEEG3GM-R
Delta Electronics
108-10BEEG3GM-R
10BEEG3GM-R
Mfr.:
Description:
AC Power Entry Modules Switch/Dual-Fuse Conn IEC Filter, Single, 250VAC, 10A, Bleed Resistor, Medical
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
33 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 180   Multiples: 90
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Delta Electronics
Product Category: AC Power Entry Modules
Delivery Restrictions:
RoHS:
10 A
115 VAC, 250 VAC