TV02W220-HF
Comchip Technology
750-TV02W220-HF
TV02W220-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 200W, 22.0V, Unidir
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Comchip Technology
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
22 V
SMD/SMT
35.5 V
24.4 V
SOD-123-2
5.63 A
200 W
- 55 C
+ 150 C
TV02W HF
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Comchip Technology
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Product: TVS Diodes
Factory Pack Quantity: 3000
Subcategory: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf - Forward Voltage: 3.5 V