CPDV5-3V3UP
Comchip Technology
750-CPDV5-3V3UP
CPDV5-3V3UP
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes VRWM=3.3V, VC= 5.5V
ECAD Model:
In Stock: 13.462
Stock:
13.462 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Comchip Technology
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Bidirectional
4 Channel
3.3 V
SMD/SMT
8 V
3.5 V
SOT-353-5
5 A
40 W
12 pF
15 kV
20 kV