MSD1260T-183MLD
Coilcraft
994-MSD1260T-183MLD
MSD1260T-183MLD
Mfr.:
Description:
Coupled Inductors 18uH Shld 2.73A 97mOhms AECQ2
ECAD Model:
In Stock: 333
Stock:
333 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
11 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Coilcraft
Product Category: Coupled Inductors
RoHS:
MSD1260T
18 uH
72 uH
20 %
2.73 A
97 mOhms
12.3 mm
12.3 mm
6 mm