210-10LPSTFD
CTS Electronic Components
774-210-10LPSTFD
210-10LPSTFD
Mfr.:
Description:
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 20)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
CTS
Product Category: DIP Switches/SIP Switches
RoHS:
Reel
Cut Tape
Non-Illuminated
10 Position
DIP
Flush
2.54 mm
SPST
Solder Pin
100 mA
50 VDC