SC3316FH-R27
Bel Signal Transformer
530-SC3316FH-R27
SC3316FH-R27
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD Inductor SMD 0.27uH 20A 2.0mohms 100KHz
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Bel
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
270 nH