0RCY-D4T12FG
Bel Power Solutions
530-0RCY-D4T12FG
0RCY-D4T12FG
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - Through Hole POWER SUPPLY ;;;;
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
50 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 525   Multiples: 105
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Bel Power Solutions
Product Category: DC/DC Converters - Through Hole
REACH - SVHC:
Isolated
1 Output
240 W
48 V
36 V
75 V
12 V
20 A
58.42 mm (2.3 in)
22.86 mm (0.9 in)
12.2 mm (0.48 in)