LEDWLA435XP6-XQ
Banner Engineering
778-LEDWLA435XP6-XQ
LEDWLA435XP6-XQ
Mfr.:
Description:
Industrial Light Bars & Light Strips Vision Light - 435 mm Linear Array - IP50; 18 High Intensity White LEDs - 24 V dc; Clear Plastic Window; Requires Cable MQDC20-xxx
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Banner Engineering
Product Category: Industrial Light Bars & Light Strips
Delivery Restrictions:
Bar Light
White
5000 K to 8300 K
462 mm
59.4 mm
5 VDC
24 VDC
1740 lm
IP50
1.5 A
5-Pin M12 QD
Bracket
Brand: Banner Engineering
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: MX
Height: 32.6 mm