LEDRB85X220QPMA
Banner Engineering
778-LEDRB85X220QPMA
LEDRB85X220QPMA
Mfr.:
Description:
Industrial Backlights PresencePLUS 85 x 220 mm Backlight; Visible Red LED 24 V dc; 4-pin M12 male Connector Pin 2 OPEN
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Banner Engineering
Product Category: Industrial Backlights
Delivery Restrictions:
Red
24 VDC
260.8 mm
107.6 mm
25 mm